Archiwum zdjęć

Najnowsze zdjęcia znajdziesz na naszej stronie facebook

Rok szkolny 2018/2019

19.06.2019r. Uroczyste zakończenie roku szkolnego

31.05.2019r. Dzień Bez Tytoniu

16-18.05.2019r. Wycieczka do Trójmiasta

1.04.2019r. Kreatywne poniedziałki

27.02.2018r. Dzień otwarty w Jedynce

28.11.2018r. Wycieczka kl. IIa na basen

27.11.2018r. Występ Marżonetek dla przedszkolaków

20.11.2018r. Koncert z cyklu „W krainie Pani Muzyki”

9.11.2018r. Wycieczka klas Va i Vd do Poznania

9.11.2018r. Obchody 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

9.11.2018r. Quiz geograficzno – historyczny

9.11.2018r. Sesja historyczna podsumowująca konkurs
na prezentację multimedialną z okazji 100 – lecia odzyskania Niepodległości

9.11.2018r. Wspólnie śpiewamy Hymn

8.11.2018r. Uczniowie z 2a na uroczystościach miejskich z okazji
100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

8.11.2018r. Wieczornica i śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji
100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

6.11.2018r. VI Festiwal Pieśni Patriotycznej

5.11.2018r. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

29.10.2018r.- „Zawody naszych rodziców”- spotkanie uczniów kl. V d z rodzicami.

26.10.2018r.- Halloween- dyskoteka w klasie V d.

25.10.2018r. Pasowanie pierwszoklasistów

24.10.2018r. Dzień Piżamy- bawimy się i pomagamy z Fundacją „Mam marzenie”.

18.10.2018r. Żywa lekcja historii

16.10.2018r. LUBSKO – MOJA MAŁA OJCZYZNA -IIa na wycieczce w Urzędzie Miasta

12.10.2018r. Nocne szaleństwo wolontariuszy SERCA NA DŁONI

12.10.2018r. CoodeWeek 2018 w Jedynce

12.10.2018r. DZIEŃ NAUCZYCIELA

9.10.2018r. ŚWIATOWY DZIEŃ PISANIA LISTÓW

8.10.2018r. MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

4.10.2018r. KONCERT MELOMANA

4.10.2018r. #BohaterOn w Jedynce

1.10.2018r. DZIEŃ CHŁOPCA W 5D

30.09.2018r. DZIEŃ CHŁOPAKA W 3A

30.09.2018r. DZIEŃ CHŁOPCA W IB

30.09.2018r. DZIEŃ CHŁOPAKA W 4A

29.09.2018r. Wolontariusze w akcji – rewitalizacja parku miejskiego

28.09.2018r. DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

21-23.09.2018r. Akcja segregacja – sprzątanie Świata

20.09.2018r. WOLONTARIACKIE SZALEŃSTWO

16.09.2018r. Wolontariusze w akcji – COOLAWY PIKNIK w Żarach
z Fundacją Joanny Brodzik OPIEKUN SERCA

14.09.2018r. Akcja naborowa do Szkolnego Koła Wolontariatu SERCE NA DŁONI

3.09.2018r. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

1.09.2018r. Wolontariusze wakcji – #GraZamian na zielonogórskim rynku
z Fundacją Joanny Brodzik OPIEKUN SERCA

30.08.2018r. Wolontariusze szkolą się.

Rok szkolny 2017/2018

22.06.2018r. Apel na zakończenie roku szkolnego

21.06.2018r. Msza na zakończenie roku szkolnego

11-12.06.2018r. Wycieczka klasy 3a i 4c w Kotlinę Kłodzką

8.06.2018r. Dzień Sportu Szkolnego

8.06.2018r. PIKNIK RODZINNY I BAJKOWA NOC KLASY 3A

17.05.2018r. ŚWIATOWY DZIEŃ PUSTEJ KLASY

17.05.2018r. Turniej piłki siatkowej

17.05.2018r. Jedynka na Okręgowym Konkursie Ekologiczno-Wędkarskim

17.05.2018r. Klasa 3a i 3d na wycieczce w Jeziorach Wysokich

12.05.2018r. W Europie jeździmy bezpiecznie – finał XV edycji Konkursu

7-11.05.2018r. Wycieczka do Świnoujścia klasy 2a, 3b, 3c

5.2018r. JEDYNKA NA MUNDIALITO 2018

5.2018r Lekkoatleci

5.2018r. PASOWANIE NA CZYTELNIKA – KLASA 1B

5.2018r. PASOWANIE NA CZYTELNIKA – KLASA 1A

5.2018r. 3c na działkach w Dłużku

5.2018r. 3a na działkach w Dłużku

5.2018r. 3d na działkach w Dłużku

14-16.05.2018r. Wycieczka do Warszawy

27.04.2018r. Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Myśląc Ojczyzna”

27.04.2018r. MAM TALENT

27.04.2018r. Koncert charytatywny na rzecz dzieci z Ukrainy

26.04.2018r. Lekcja patriotyzmu w klasach 1-3 „Moja mała i duża ojczyzna”

25.04.2018r. Jedynka na Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych w Jasieniu

25.04.2018r. Nadia Świderska z klasy IIa – finalistka wojewódzkiego konkursu recytatorskiego

25.04.2018r. 3d i 5b z okazji Dnia Ziemi sprząta teren za zalewem

23.04.2018r. DZIEŃ ZIEMI

18.04.2018r. 100 krzewów ozdobnych wokół Jedynki na 100 – lecie Niepodległości

17.04.2018r. Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

17.04.2018r. Pomagamy Olkowi i jego rodzinie

14.04.2018r. Szkolne Koło Wolontariatu „SERCE NA DŁONI” I KLASA VIIA porządkują park przy ul. Kilińskiego

14.04.2018r. Dzień Czekolady

Przedszkolaki w naszej szkole

9.04.2018r. Nasze szkolne SŁOWIKI

5.04.2018r. PRZEDSZKOLAKI NA LEKCJACH W JEDYNCE

28.03.2018r. PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OLIMPUSEK

28.03.2018r. WIOSENNY TURNIEJ KLAS I -III

28.04.2018r. PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO DYKTANDA (NIE TYLKO) DLA MISTRZÓW

27.03.2018r. W KRAINIE PANI MUZYKI

23.03.2018r. NA KONCERCIE MAJKI JEŻOWSKIEJ

21.03.2018r. WYMIANA POLSKO – NIEMIECKA. JEDYNKOWE NUTKI W GORENZEN

21.03.2018r. WIOSENNE WYJŚCIE DO KINA

19.03.2018r. II Edycji Konkursu Wiedzy Biblijnej z Ewangelii wg Świetego Mateusza Biblista Junior.

19.03.2018r. FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „ZŁOTE PIÓRO”

16.03.2018r. LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO „LEON”

16.03.2018r. MOBILNE PLANETARIUM W JEDYNCE

16.03.2018r. MALI SPORTOWCY Z KLASY 3A

15.03.2018r. TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX SZKÓŁ

14.03.2018r. DZIEŃ OTWARTY W JEDYNCE

12.03.2018r. 3A BADA WŁAŚCIWOŚCI POWIETRZA

12.03.2018r. TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

9.03.2018r. REJONOWY ETAP MIEDZYPOWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

9.03.2018r. WIELKANOCNY TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW

8.03.2018r. DZIEŃ KOBIET W JEDYNCE

7.03.2018r. ZAJĘCIA Z PIERWSZEJ POMOCY W KLASIE 3A I 3D

6.03.2018r. KONKURS RECYTATORSKI

5.03.2018r. ZAJĘCIA Z KODOWANIA W KLASIE 1B I 3D

2.03.2018r. RADOSNA MATEMATYKA W KLASIE 3A I 3B

8.02.2018r. Lubsko – moja mała ojczyzna. Spotkanie klas III z Kawalerem Orderu Uśmiechu Panem Lechem Krychowskim

8.02.2018r. Tłusty czwartek w Jedynce

7.02.2018r. SERCE DLA AFRYKI Kwesta na rzecz fundacji Szymona Hołowni „Dobra fabryka”

6.02.2018r. DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

2.02.2018r. Bal karnawałowy klas I-III

1.02.2018r. WOLONTARIUSZE INTEGRUJĄ SIĘ!

29.02.2018r. BEZPIECZNE FERIE. Spotkanie z policjantem i strażakiem.

22.01.2018r. Rozdanie listów pochwalnych

16.01.2018r. KONCERT MELOMANA „VIVA GITARRA!”

14.01.2018r. Nasi wolontariusze na 26 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

10.01.2018r. KARNAWAŁOWE ZABAWY Z WOLONTARIUSZAMI

9.01.2018r. NAUKA PŁYWANIA

6.01.2018r. JEDYNKA W IV ORSZAKU TRZECH KRÓLI

27.12.2018r. Wolontariusze szykują się na 26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

22.12.2017r. WZOROWY CZYTELNIK 2017

22.12.2018r. Wigilia w klasie 3a

22.12.2018r. Wigilia w klasie 3d

22.12.2017r. DZIEŃ ANIOŁA

22.12.2017r. Wigilia w klasie 4d

22.12.2018r. Wigilia w klasie 4a

20.12.2018r. SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU W AKCJI

13.12.2017r. Podsumowanie Regionalnego Konkursu na wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej

13.12.2017r. MIKOŁAJKI Z FALUBAZEM

8.12.2017r. MIKOŁAJKOWA NOC W SZKOLE KLAS 3A, 3B, 3D

6.12.2017r. MIKOŁAJKI W JEDYNCE

6.12.2017r. Jedynka na I Lubskim Jarmarku Świątecznym

5.12.2017r. Szkolny etap konkursu recytatorskiego „Las w prozie i poezji”

5.12.2017r. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA W JEDYNCE

4.12.2017r. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

1.12.2018r. 3a i 3d koduje czekając na święta z Edu Sense

1.12.2017r. DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z CHORYMI NA AIDS

24.10.2017r. Przedszkolaki w szkolnej bibliotece

28.11.2017r. 3d na lekcji w szkolnej bibliotece

1.12.2017r. 3a na lekcji w szkolnej bibliotece

28.11.2017r. DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

27.11.2017r. KONCERT MELOMANA „TAŃCE EUROPY”

28.11.2017r. JEDYNKA NA FINAŁACH POWIATOWYCH KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

28.11.2017r. NASI UCZNIOWIE NA ANDRZEJKACH W WTZ

27.11.2017r. Warsztaty rodzinne w 3d

25.11.2017r. MISTRZYNIE TENISA STOŁOWEGO

24.11.2017r. Klasa IVb i IVc na wycieczce w Zielonej Górze

24.11.2017r. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

22.11.2017r. Doradztwo zawodowe – warsztaty w ZST w Lubsku „Odkryj swój talent”

21.11.2017r. MISTRZ SZACHÓW

20.11.2017r. Występy nszych uczniów z okazji wręczenia medali Prezydenta RP z okazji Złotych i Diamentowych Godów

20.11.2017r. KLASY 3A I 3D POZNAJĄ PRACĘ POLICJANTA

17.11.2017r. eTwinning ” Rusz głową i wymknij się…”.

16.11.2017r. MŁODZI NAUKOWCY – WARSZTATY CHEMICZNE

15.11.2017r. DZIEŃ MAŁEGO NAUKOWCA – WARSZTATY CHEMICZNE

13.11.2017r. Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży w tenisie stołowym.

13.11.2017r. Akademia z okazji Święta Niepodległości

11.11.2017r. NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

9.11.2017r. Finał konkursu plastycznego „Ojciec jakiego zapamiętałem – wspomnienia syberyjskich dzieci”

9.11.2017r. Wycieczka klasy IIIa i IIId do Zakładu Gospodarowania Odpadami w Marszowie

8.11.2017r. IIIc na wycieczce w Jeziorach Wysokich

8.11.2017r. ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA

7.11.2017r. JEDYNKA NA FESTIWALU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

6.11.2017r. Doradztwo zawodowe – spotkanie z fryzjerką Panią Anitą Pieniążek

31.01.2017r. Pamiętamy o zmarłych i poległych

31.10.2017r. Z życzeniami w bibliotece szkolnej

30.10.2017r. Doradztwo zawodowe – spotkanie z kosmetyczką Panią Edytą Potocką

27.10.2017r. Pasowanie pierwszoklasistów

26.10.2017r. Bal Wszystkich Świętych

10.2017r. Tradycje Halloween na języku angielskim

23.10.2017r. Polsko – Niemiecka współpraca. Goście w Jedynce.

19.10.2017r. Koncert melomana – Muzyka grecka

18.10.2017r. Wielkie czytanie w 3a

17.10.2017r. Lekcje pływania na basenie „Wodnik”

17.10.2017r. Kodowanie w 3a

17.10.2017r. Kodowanie na lekcjach informatyki

13.10.2017r. Apele grup wiekowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11.10.2017r. „Przerwa na czytanie” w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

10.10.2017r. Edukacja medialna w klasie 7b. Kolejne spotkanie z redaktorem Markiem Stępniem

10.10.2017r. IIId uczy się i bawi

5-6.10.2017r. W teatrze

3.10.2017r. Występami uczciliśmy dzień seniora

29.09.2017r. Dzień tabliczki mnożenia

27.09.2017r. Dzień Języków Obcych

23.09.2017r. 3a i 3d na festynie z okazji Święta Lasu

22.09.2017r. Sprzątanie Świata

22.09.2017r. Wycieczka klasy VIIa do parku linowego

20.09.2017r. Wyjazd klasy Ia na działki

19.09.2017r. Nowy Samorząd SP1

15.09.2017r. Międzynarodowy Dzień Kropki

18.09.2017r. Klasa IId na zielonych lekcjach w Dłużku

15.09.2017r. Zielone klasy – Zielone lekcje 3a na działkach w Dłużku

14.09.2017r. Pożegnanie p. I. Sidelnik

5.09.2017r. Uroczysta Msza na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4.09.2017r. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

23.06.2017r. Uroczyste zakończenie roku szkolnego2016/2017

19-20.06.2017r. Wycieczka klasy Ia do Kotliny Kłodzkiej

14.06.2017r. Festyn Ekologiczny

8.06.2017r. Piknik rodzinny w klasie Ia

7.06.2017r. Turniej siatkówki klas VI

2.06.2017r. Dzień sportu szkolnego

31.05.2017r. Wycieczka klasy Va i Vb do Warszawy

30.05.2017r. Międzyszkolny turniej minipiłki siatkowej „2 dziewcząt” klas IV.

23-24.05.2017r. Wycieczkla klasy IVa i IVb Liberec – Skalne miasto

18.05.2017r. Turniej piłki siatkowej dziewcząt klas V

17.05.2017r. Gminny turniej lekkoatletyczny

16.05.2017r. Zielone klasy – zielone lekcje w Dłużku

12.05.2017r. Koncert melomana

12.05.2017r. Turniej ekologiczny

11.05.2017 Warsztaty dziennikarskie w klasie VIb z redaktorem naczelnym
Magazynu Lubskiego Panem Markiem Stępniem

5.05.2017r. Rozstrzygnięcie konkursu szkolnego „I ty możesz zostać pisarzem”

5.05.2017r. Konkurs pięknego czytania klasy IV-VI

5.05.2017r. Bieg ekologiczny w Górzynie

4.05.2017r. Szkolny konkurs pięknego czytania – klasy I-III

28.04.2017r. Nagroda Lubuskiego Kuratora Oświaty – Kacper Czahajda laureat konkursu przedmiotowego z hostorii

25.04.2017r. Turniej piłki nożnej dziewcząt – etap powiatowy.

25.04.2017r. Warsztaty dziennikarskie na lekcji j. polskiego w klasie VIb

12.04.2017r. Pasowanie na czytelnika

11.04.2017r. Gminny turniej BRD

11.04.2017r. 2a zakłada klasowy ogródek

11.04.2017r. IIa na tropie wiosny

7.04.2017r. Sztafetowe biegi przełajowe

6.04.2017r. Jedynkowy dzień tangramów

29.03.201r. Minipiłka nożna dziewcząt

24.03.2017r. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej.

17.03.2017r. Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej.

14.03.2017r. Święto Liczby Π w JEDYNCE

13.03.2017r. Jedynkowy Dzień Tangramów

9.03.2017r. WYSTĘPY DLA PAŃ I DZIEWCZYNEK Z
OKAZJI 8 MARCA Z UDZIAŁEM DZIECI PRZEDSZKOLA NR5

8.03.2017r. Dzień Kobiet w kasie 2a

7.03.2017r. Szkolny turniej o puchar Dyrektora Szkoły – klasy II

7.03.2017r. 2a w Krainie Pani Muzyk

6.03.2017r. Dzień otwarty

3.03.2017r. Turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

28.02.2017r. Koncert melomana – Muzyka Indiańska

28.02.2017r. Powiatowy turniej unihokeja dziewcząt – Kunice

28.02.2017r. 2a na warsztatach mydlarskich

27.02.2017r. Lekki tornister – zdrowy kręgosłup

23.02.2017r. Konkurs recytatorski

23.02.2017r. Lubsko – moja mała ojczyzna. IIa i IIb spotkanie z panią stomatolog Anną Jurków

21.02.2017r. Spotkanie ze strażakami

20.02.2017r. Klasa IIa i IId odwiedziły pogotowie ratunkowe.

16.02.2017r. Bal karnawałowy klas I-III

14.02.2017r. Walentynki w IIa

25.01.2017r. Zawody unihokeja

24.01.2017r. Rozdanie listów pochwalnych w klasach IV-VI

24.01.2017r. Rozdanie listów pochwalnych w klasach I-III

20.01.2017r. IIa pamięta o babciach i dziadkach

17. 01. 2017r. Zimowe zabawy IIa

12. 01. 2017r. Bezpieczne ferie. Spotkanie z policjantem.

16.01.2017r. IIa – uczniowie wraz z rodzicami przygotowali karmniki do „Ptasiej stołówki”

12.2016r. Zdrowe nietrudne w klasie IIa

22.12.2016r. „Dzień Anioła” w SP1

22.12.2016r. Wigilia klasy IIa

20.12.2016r. Jasełka w wykonaniu teatru szkolnego

20.12.2016r. Betlejemskie światełko pokoju

20.12.2016r. Ogólnopolski test ortograficzny

15.12.2016r. Wizyta naszych uczniów w staruszkowie

14.12.2016r. Rekolekcje szkolne

9.12.2016r. Wzorowy czytelnik 2016

8.12.2016r. Mikołajkowa wycieczka klasy 2a do Zielonej Góry

7.12.2016r. Gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt

6.12.2016r. Mikołajki w klasie IIa

2.12.2016r. Mikołajkowy turniej sportowy

30.11.2016r. Gminny turniej piłki koszykowej dziewcząt

29.11.2016r. Andrzejki w klasie IIa

29.11.2016r. Zdjęcia klasowe 2016/2017r

25.11.2016r. Dzień pluszowego misia z przedszkolakami

25.11.2016r. Dzień pluszowego misia w klasach I-III

10.11.2016r. Narodowe Święto Niepodległości

9.11.2016r. Koncert melomana – instrumenty smyczkowe

17. 10 – 8. 11. 2016
Śniadanie Daje Moc – Misje Śniadaniowe i Misje Domowe klasy IIa

8.11.2016 Finał Ogólnopolskiej Akcji Śniadanie Daje Moc w klasie IIa

SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO W IIA

Koncert melomana – tańce polskie

Lubsko moja Mała Ojczyzna – miejsca pamięci – IIa na spotkaniu z Sybirakiem Panią Haliną Skindzier

27.10.2016r. Bibliotekę szkolną odwiedziły przedszkolaki z przedszkola nr 5

27.10.2016r. Bal Wszystkich Świętych

26.10.2016r. Październik miesiącem bibliotek szkolnych

17.10.2016r. Dzień paskowo kratkowy

14.10.2016r. Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Nauczyciela

13.10.2016r. Wizyta przedszkolaków z przedszkola nr 5 w bibliotece szkolnej

11.10.2016r. Wielkie czytanie w klasie 2a – gość Pani Małgorzata Zamrzycka – Czerwony Kapturek

7.10.2016r. Ćwiczenia przeciwpożarowe w SP1

6.102.16r. Leśna wycieczka z okazji dnia drzewa klas 2a i 2d

27.09.2016r. 1a na zielonych lekcjach

24.09.2016r. Czeski dzień w 2a

23.09.2016r. 2a sprząta Świat

21.09.2016r. Zdrowe sałatki w 1a

20.09.2016r. 2a i 2b na zielonych lekcjach

14.09.2016r. 2a uczy się i bawi

12.09.2016r. Wybory do Samorządu Szkolnego

2.09.2016r. Uroczysta msza na rozpoczęcie roku szkolnego

1.09.2016r. Rozpoczęcie roku szkolnego

Rok szkolny 2015/2016


24.06.2016r. Apel – zakończenie roku szkolnego 2015-2016

24.06.2016r. Apel – zakończenie klas VI

23.06.2016r. Uroczysta Msza na zakończenie roku szkolnego.

22.06.2016r. Klasy VI sadzą magnolie – Stefan i Wiesława

20.06.2016r. Lubsko moja mała ojczyzna – wycieczka klasy IIIa

14.06.2016r. Podsumowanie międzyszkolnego konkursu „Omnibus”

10.06.2016r. Jak nie czytam jak czytam

10.06.2016r. Wycieczka do Wrocławia klasy Va i VIa

4.06.2016r. Uczniowie z naszej szkoły uświetniają obchody Dni Lubska

3.06.2016r. Podsumowanie ligi strzeleckiej

3.06.2016r. Święto szkoły – Dzień sportu

1-3.06.2016r. Wycieczka Do Krakowa

31.05.2016r. Mam talent

30.05.2016r. Górska wycieczka klasy Ia i Ib

24.05.2016r. Lubsko moja mała ojczyzna – wycieczka klasy Ia

24.06.2016r. MiniEURO – „Mała Gmina Duża Piłka”

21.05.2016r. Zawody wędkarskie

20.05.2016r. Dzień koloru niebieskiego

18.05.2016r. Ostatni koncert w roku szkolnym

17.05.2016r. Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Mamy w klasie Ia

12.05.2016r. Turniej 4 siatkarskich

12.05.2016r. Drugie życie odpadów

11-14.05.2016r. Wycieczka do Świnoujścia klas IIIa, IIIb, Vb

11-14.05.2016r. Wycieczka do Świnoujścia klas IIIa, IIIb, Vb cz. 2

10.05.2016r. Sztuka zrobić coś z niczego

10.05.2016r. Pokaz mody ekologicznej

29.04.2016r. Apele z okazji 3 Maja

28.04.2016r. Wizyta w szkole w Forst w ramach wymiany

27.04.2016r. Pasowanie na czytelnika

26.04.2016r. Turniej ekologiczny

22.04.2016r. Sprzątanie terenów

19.04.2016r. Wiosenne kanapki w Ic

15.04.2016r. Gminny turniej BRD

14.04.2015r. Warsztaty rowerowe w klasie Ia

12.04.2016r. Kwietniowy koncert z harfą

5.04.2016r. Sprawdzian klas 6

4.04.2016r. Lekcje z przedszkolakami

31.03.2016r. Spotkanie laureatów na uroczystym podsumowaniu konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2015/2016

23.03.2016r. Wycieczka klas IIb i IId

21.03.2016r. Powitanie wiosny

11.03.2016r. Tydzień matematyki

9.03.2016r. Dzień otwarty

8.03.2016r Dzień Kobiet

4.03.2016r. Wielkanocny turniej sportowy

2.03.2016r. Rytmiczny koncert

1.03.2016r. Gry i zabawy na śniegu w klasie Ib

25.02.2016r. Żywa lekcja historii

23.02.2016r. Konkurs ortograficzny

22.02.2016r. Mali mistrzowie z Ia

22.02.2016r. Konkurs recytatorski

12.02.2016r. Walentynki/ Dzień koloru czerwonego

12.02.2016r. Ia dokarmia ptaki

11.02.2016r. Id robi zakupy

9.02.2016r. Kolejny koncert

8.02.2016r. Bal karnawałowy w klasie Ia

8.02.2016r. Bal karnawałowy w Id

5.02.2016r. Id w bibliotece szkolnej

4.02.2016r. Dzień Babci i Dziadka w Id

4.02.2016r. Dzień Babci i Dziadka w Ia

4.02.2016r. Tłusty Czwartek

3.02.2016r. Dyskoteka Walentynkowy

2.02.2016r. Warsztaty plastyczne w świetlicy szkolnej

14.01.2016r. Wręczenie listów pochwalnych

22.12.2015r. Wigilia dla pracowników szkoły

22.12.2015r. Jasełka szkolne

22.12.2015r. Dzień koloru Białego

18.12.2015r. Wigilia w klasie Vc

17.12.2015r. Apel z okazji Praw Dziecka

14-16.12.2015r. Rekolekcje

15.12.2015r. Świąteczne warsztaty plastyczne

15.12.2015r. Zdjęcia klasy IIb

15.12.2015r. Zdjęcia klasowe

11.12.2015r. Falubazowe mikołajki

7.12.2015r. Wycieczka klas Ia i Ib

4.12.2015r. Wycieczka klas IVa i Vc do Goerlitz

4.12.2015r. Wizyta Mikołaja

2.12.2015r. Mikołajkowy turniej sportowy

1.12.2015r. Warsztaty plastyczne z p. Magdą Woźnicą

1.12.2015r. Szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego „Las w prozie i poezji”

1.12.2015r. Kolejny koncert

25.11.2015r. Dyskoteka andrzejkowa

25.11.2015r. Warsztaty terapii zajęciowej

25.11.2015r. Dzień pluszowego misia

25.11.2015r. Wizyta pluszowego misia w przedszkolu nr 5

23.11.2015r. Zabawa andrzejkowa

23.11.2015r. Dzień koloru żółtego

20.11.2015r. Turniej szachowy

19.11.2015r. Wycieczka do sklepu zoologicznego

18.11.2015r. Świetlicowe kanapki

18.11.2015r. Bawarski koncert

17.11.2015r. Id robi kanapki

17.11.2015r. Turniej z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

11.11.2015r. Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

10.11.2015r. Apele z okazji Narodowe Święto Niepodległości

10.11.2015r. Lekcja patriotyzmu w klasie Ia

10.11.2015r. Wy(ko)miksuj się z dopalaczy

6.11.2015r. III Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej

5.11.2015r. Wizyta „Pszczółek” z przedszkola nr 5 w bibliotece szkolnej

3.11.2015r. Konkurs frazeologiczny

2.11.2015r. Wyjście dzieci ze świetlicy do biblioteki miejskiej

10.2015r. Międzynarodowy Miesiące Bibliotek Szkolnych

29.10.2015r. Bal wszystkich świętych

29.10.2015r. Mistrz pięknego czytania klasy IV-VI

26 i 28.11.2015r. Pasowanie na ucznia

21.10.2015r. Warzywno – owocowe ludki w Id

21.10.2015r. Dzień koloru pomarańczowego

19.10.2015r. Wycieczka klasy IIIa Suchodół

19.10.2015r. Wyjście do biblioteki miejskiej

14.10.2015r. Dzień nauczyciela – spotkanie z nauczycielami

13.10.2015r. Dzień nauczyciela – występy przedszkolaków połączone z akademią przygotowaną przez klasę IIIb

9.10.2015r. Klasa II wita kolorową jesień

9.10.2015r. Wizyta przedszkolaków z przedstawieniem

6.10.2015r. Koncert na „Dzikim zachodzie”

6.10.2015r. Dzień Seniora w LDK

2.10.2015r. Zawody szachowe

2.10.2015r. Wycieczka do Brzeźnik

1.10.2016r. Id uczy się, odpoczywa i bawi

30.09.2015r. Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

30.09.2015r. Dzień Chłopaka

28.09.2015r. Dzień Języków Obcych

25.09.2015r. Wycieczka na działki w Dłużku

24.11.2015r. Zielone lekcje w klasie Ia

21.09.2015r. Mali mistrzowie w Ia

18.09.2015r. Sprzątanie Świata

18.09.2015r. Ia sprząta Świat

16.09.2015r. Klub Puchatka

15.09.2015r. Id na przedstawieniu Dawno, dawno temu.

10.09.2015r. Wybory Samorząd Szkolny

7.09.2015r. Zajęcia praktyczne w Id

3.09.2015r. Ia uczy się i bawi

2.09.2015r. Uroczysta msza na rozpoczęcie roku szkolnego

1.09.2015r. Rozpoczęcie roku szkolnego

Rok szkolny 2014/2015

26.06.2015r. Apel zakończenie roku szkolnego

26.06.2015r. Apel zakończenie roku szkolnego klasy VI

25.06.2015r. Msza na zakończenie roku szkolnego

17.06.2015r. Wycieczka klas VIb i VIc do Zielonej Góry

15.06.2015r. Spotkanie uczniów godnie reprezentujących naszą szkołę

11.06.2015r. Wycieczka klas IIa i IIb do Kotliny Kłodzkiej

10.06.2015r. Wycieczka Legoland Berlin

10.06.2015r. Podsumowanie konkursu „Omnibus”

9.06.2015r. Wyjazd do szkoły partnerskiej w Forst

8-10.06.2015r. Ogólnopolski konkurs BRD Włoszczowa

3.06.2015r. Obchody 60-lecia – LDK

3.05.2015r. Obchody 60-lecia SP1 – Uroczysta Msza

3.06.2015r. Obchody 60-lecia SP1 – Apel

Masz pytania? ZADZWOŃ 68 372 15 60